FLOKëT ❤️ E PëRHERSHME

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Flokët e përhershme

PRODUCTS N°: 38
PËRHERSHME RI FORMULA - ALLWAVES

PËRHERSHME RI FORMULA
ALLWAVES

Tags LEHTA DHE STRONG Ajo nuk përmban thioglicolico acid dhe për këtë arsye nuk jam i kursyer dhe është më pak irrituese në lëkurë. Lejon të marrë një të qëndruesh...

Tags LEHTA DHE STRONG Ajo nuk përmban thioglicolico acid dhe për këtë arsye nuk jam i kursyer dhe është më pak irrituese në lëkurë. Lejon të marrë një të qëndruesh...
PËRHERSHME - ALLWAVES

PËRHERSHME
ALLWAVES

Tags: një të përhershëm të reja pasuruar me përbërës të çmuar aktive, të cilat mund të marrin një curl elastike dhe tonik dhe gurgullimë të përsosur dhe të qëndru...

Tags: një të përhershëm të reja pasuruar me përbërës të çmuar aktive, të cilat mund të marrin një curl elastike dhe tonik dhe gurgullimë të përsosur dhe të qëndru...
BIOSYNC - ARTWORK

BIOSYNC
ARTWORK

Tags NEW nxori Volumet Harmonizer - pa thioglycolates Qëndrimi gjeneratën e ardhshme që e bën atë rezultat ëmbël dhe i madh në flokët natyrore, ngjyrë, permed. Në fakt...

Tags NEW nxori Volumet Harmonizer - pa thioglycolates Qëndrimi gjeneratën e ardhshme që e bën atë rezultat ëmbël dhe i madh në flokët natyrore, ngjyrë, permed. Në fakt...
Smooth Liss - BIOSHINE

Smooth Liss
BIOSHINE

Trajtimi flokë kaçurrela zbutjen krem Biologjike, pa acid mercaptoacetic dhe kripërave që rrjedhin nga i njëjti, Keratin dhe vitamina E. Ai është i përshtatshëm për çdo...

Trajtimi flokë kaçurrela zbutjen krem Biologjike, pa acid mercaptoacetic dhe kripërave që rrjedhin nga i njëjti, Keratin dhe vitamina E. Ai është i përshtatshëm për çdo...
BLACK PËRHERSHME - BLACK

BLACK PËRHERSHME
BLACK

Lojtari i ri PËRHERSHME BLACK ju lejon të merrni një elastike curl dhe një të qëndrueshme, flokët valë të përsosur dhe të gjatë edhe në të përpunuara tashmë, lë...

Lojtari i ri PËRHERSHME BLACK ju lejon të merrni një elastike curl dhe një të qëndrueshme, flokët valë të përsosur dhe të gjatë edhe në të përpunuara tashmë, lë...
SHËRBIMI PËRHERSHME - CAPILLUM

SHËRBIMI PËRHERSHME
CAPILLUM

Tags duke përshëndetur dhe të lëngshme të lëngshme NEUTRALISING NeutraliziminCapillum është formuluar për të përmirësuar rezultatet e përhershëm që mbrojnë flokë...

Tags duke përshëndetur dhe të lëngshme të lëngshme NEUTRALISING NeutraliziminCapillum është formuluar për të përmirësuar rezultatet e përhershëm që mbrojnë flokë...
SISTEMI BIOLOGJIKE valëzim - CHENICE

SISTEMI BIOLOGJIKE valëzim
CHENICE

Tendencat po ndryshojnë, ajo është gjithmonë e më shumë për të parë me volumin, valët, curls, nga ana tjetër, edhetë qetë ende vazhdon. Është për këtë arsye që ...

Tendencat po ndryshojnë, ajo është gjithmonë e më shumë për të parë me volumin, valët, curls, nga ana tjetër, edhetë qetë ende vazhdon. Është për këtë arsye që ...
BILANCI SISTEMI bërë kaçurrela - DAVINES

BILANCI SISTEMI bërë kaçurrela
DAVINES

Tags: Sistemi i avancuar i projektuar veçanërisht për flokët e përhershme e normalengjyrë dhe të dëmtuara / me goditje të lehta. Formula e amoniakut - pa prodhon një vet...

Tags: Sistemi i avancuar i projektuar veçanërisht për flokët e përhershme e normalengjyrë dhe të dëmtuara / me goditje të lehta. Formula e amoniakut - pa prodhon një vet...
SISTEMI Boucle BIOWAVING - DAVINES

SISTEMI Boucle BIOWAVING
DAVINES

Tags Ne kemi bërë një sistem të butë valëzim për flokët natyrore, të madh, trajtohen kimikisht dhe të hollë. Formuluar me cistamina, një përbërës aktiv që rrjedhin ...

Tags Ne kemi bërë një sistem të butë valëzim për flokët natyrore, të madh, trajtohen kimikisht dhe të hollë. Formuluar me cistamina, një përbërës aktiv që rrjedhin ...
NO AMI - DEMERAL

NO AMI
DEMERAL

Tags Trajtimi shumëzues i lëvizjes, vëllimit dhe trupin Tags shërbimin e ri për forcim një lëvizje ultra - natyrore dhe të gjatë të qëndrueshme në sajë të veprimit ...

Tags Trajtimi shumëzues i lëvizjes, vëllimit dhe trupin Tags shërbimin e ri për forcim një lëvizje ultra - natyrore dhe të gjatë të qëndrueshme në sajë të veprimit ...
FRISETTE : FORMULARI PROCESSING - DEMERAL

FRISETTE : FORMULARI PROCESSING
DEMERAL

Tags FRISETTE ofron fuqinë maksimale përflokët duke përshëndetur dhe mbrojtjen e lartë e flokëve. Formula të reja në bazë të veprimit sinergjike e thioglycolate, cistami...

Tags FRISETTE ofron fuqinë maksimale përflokët duke përshëndetur dhe mbrojtjen e lartë e flokëve. Formula të reja në bazë të veprimit sinergjike e thioglycolate, cistami...
CAPEOX - DIKSON

CAPEOX
DIKSON

Fixing neutralizimin e përhershme universale. Tags CAPEOX PLUS Universale për neutralizimin përhershëm ndreqim, trajtimin veprime kozmetike. Ideal për përzierjen me Ondul ...

Fixing neutralizimin e përhershme universale. Tags CAPEOX PLUS Universale për neutralizimin përhershëm ndreqim, trajtimin veprime kozmetike. Ideal për përzierjen me Ondul ...
Locion VITAMINIC bërë kaçurrela - EMMEDICIOTTO

Locion VITAMINIC bërë kaçurrela
EMMEDICIOTTO

Tags locion harkim të proteinave të grurit pa acid thioglycolic dhe amoniakut. Formuluar për të gjitha llojet e flokëve. Curls Krijo përcaktuara bigudi besnik të plotë për...

Tags locion harkim të proteinave të grurit pa acid thioglycolic dhe amoniakut. Formuluar për të gjitha llojet e flokëve. Curls Krijo përcaktuara bigudi besnik të plotë për...
Onde - UP - EMSIBETH

Onde - UP
EMSIBETH

Tags onde - UP ështëekuilibër të përsosur mes modës dhe vëllimit në respektimin e përgjithshëm të strukturës së flokëve. Flokët është e ndritur dhe i trashë, me v...

Tags onde - UP ështëekuilibër të përsosur mes modës dhe vëllimit në respektimin e përgjithshëm të strukturës së flokëve. Flokët është e ndritur dhe i trashë, me v...
OIL permanent + CAKTIMI - ENVIE

OIL permanent + CAKTIMI
ENVIE

OIL permanent lëng flokëve kaçurrela • (0) flokësh natyral apo i madh ; • (1) të flokëve trajtohet ose i hollë ; • (2) të flokëve dhe të shfrytëzohen...

OIL permanent lëng flokëve kaçurrela • (0) flokësh natyral apo i madh ; • (1) të flokëve trajtohet ose i hollë ; • (2) të flokëve dhe të shfrytëzohen...
VITENSITY - GOLDWELL

VITENSITY
GOLDWELL

Tags: Gjenerata e re e moderne të përhershëm duke përshëndetur dhe përdor sistemin e veçantë të transportuesit dhe teknologji të përparuar për të dhënë elasticitet n...

Tags: Gjenerata e re e moderne të përhershëm duke përshëndetur dhe përdor sistemin e veçantë të transportuesit dhe teknologji të përparuar për të dhënë elasticitet n...
MOVE - GREEN LIGHT

MOVE
GREEN LIGHT

Tags valëzim SISTEMI - valëzim sistemit Valëzuara Natyrore. Pa thioglycolates, amoniakut dhe ujë peroksid për një të përsosur dhe të sigurt. Formulimi krejtësisht të r...

Tags valëzim SISTEMI - valëzim sistemit Valëzuara Natyrore. Pa thioglycolates, amoniakut dhe ujë peroksid për një të përsosur dhe të sigurt. Formulimi krejtësisht të r...
Biologjik - HANTESIS

Biologjik
HANTESIS

Tags permanent Biologjik - Forca e përhershme unike biologjike Përmban proteina soje, ushqyesve në strukturën e flokëve,keratin aminoacidet dhe Detare kolagjenit të moistur...

Tags permanent Biologjik - Forca e përhershme unike biologjike Përmban proteina soje, ushqyesve në strukturën e flokëve,keratin aminoacidet dhe Detare kolagjenit të moistur...
Dainami - INTERCOSMO

Dainami
INTERCOSMO

Tags energjike të cistamina në pH 6.8 acid Sistemi i ri energjike që jep e butë dhe elastike. Një cistamina vepron butësisht mbi strukturën molekulare të flokëve duke sigu...

Tags energjike të cistamina në pH 6.8 acid Sistemi i ri energjike që jep e butë dhe elastike. Një cistamina vepron butësisht mbi strukturën molekulare të flokëve duke sigu...
DULCIA tonik A.H.A. - L OREAL

DULCIA tonik A.H.A.
L OREAL

Tags: Forma e personalizuar të shërbimit, të pajisur me një sistem të aseteve të frutave (Acidet Alfa hydroxy, AHA), me dy karakteristika kryesore : - Fruta Active (origjina ...

Tags: Forma e personalizuar të shërbimit, të pajisur me një sistem të aseteve të frutave (Acidet Alfa hydroxy, AHA), me dy karakteristika kryesore : - Fruta Active (origjina ...
DULCIA AVANCUAR Tonique - L OREAL

DULCIA AVANCUAR Tonique
L OREAL

Tags re e përhershme L' Oréal Professionnel pasuruar me Ionene G, formuluar për të marrë klasik kaçurrel, dinjitoz dhe të përcaktuara mirë, duke mbrojtur flokët. Kala dhe...

Tags re e përhershme L' Oréal Professionnel pasuruar me Ionene G, formuluar për të marrë klasik kaçurrel, dinjitoz dhe të përcaktuara mirë, duke mbrojtur flokët. Kala dhe...
DULCIA ADVANCED - L OREAL

DULCIA ADVANCED
L OREAL

Tags: I përshtatshëm për flokët e të gjithë gjatësisë :. shkurtër, të mesëm dhe të gjatë Kjo është një e përhershme e re forcim gjatë të qëndrueshme : një form...

Tags: I përshtatshëm për flokët e të gjithë gjatësisë :. shkurtër, të mesëm dhe të gjatë Kjo është një e përhershme e re forcim gjatë të qëndrueshme : një form...
shërimin Texture - LANZA

shërimin Texture
LANZA

Tags përhershëm Një i përhershëm për të arritur curls përcaktuara, të përmirësuar shndrit e flokëve :. Në sajë të një përqindje të lartë të flokëve keratin u...

Tags përhershëm Një i përhershëm për të arritur curls përcaktuara, të përmirësuar shndrit e flokëve :. Në sajë të një përqindje të lartë të flokëve keratin u...
ECOPERM - valëzim locion - LIRIAS

ECOPERM - valëzim locion
LIRIAS

Tags Liquid undulating lirë të acidit thioglycolic dhe amoniakut ose derivateve të tyre. Ajo kryen një shumë e butë në të fibrave flokëve. Undulatingparë sistemi me fiksi...

Tags Liquid undulating lirë të acidit thioglycolic dhe amoniakut ose derivateve të tyre. Ajo kryen një shumë e butë në të fibrave flokëve. Undulatingparë sistemi me fiksi...
LISAP ULTIMATE - LISAP

LISAP ULTIMATE
LISAP

LISAP ULTIMATE l ekskluzive efekt trajtim zbutjen e përhershme zero flokë kaçurrela që lejon për një kontroll të qetë të përhershëm apo vëllim përmes Kompleksin Keras...

LISAP ULTIMATE l ekskluzive efekt trajtim zbutjen e përhershme zero flokë kaçurrela që lejon për një kontroll të qetë të përhershëm apo vëllim përmes Kompleksin Keras...
LISAP ULTIMATE - LISAP

LISAP ULTIMATE
LISAP

shampo DREJTUES flokët Smooth DHE Crespi ; trajtim specifik për flokë të dredhur qetë dhe se, përdoret para LISAP ULTIMATE PLUS, relakson fibër e flokëve, përmirësi...

shampo DREJTUES flokët Smooth DHE Crespi ; trajtim specifik për flokë të dredhur qetë dhe se, përdoret para LISAP ULTIMATE PLUS, relakson fibër e flokëve, përmirësi...
LONDAWAVE - LONDA

LONDAWAVE
LONDA

Tags valë locion S locion për flokë të dredhur Locion të përshtatshme për çdo lloj të curls, në sajë të formulës Aqua - Care, zonat flokët e thatë dhe të dëmtuar...

Tags valë locion S locion për flokë të dredhur Locion të përshtatshme për çdo lloj të curls, në sajë të formulës Aqua - Care, zonat flokët e thatë dhe të dëmtuar...
LONDALOCK - LONDA

LONDALOCK
LONDA

Tags valë locion S për flokët ngjyrë dhe poroz Një formulim i kreatinë që çimenton flokët e dëmtuara. Struktura e flokëve është zbutur dhe të zëvendësohet me një...

Tags valë locion S për flokët ngjyrë dhe poroz Një formulim i kreatinë që çimenton flokët e dëmtuara. Struktura e flokëve është zbutur dhe të zëvendësohet me një...
OPTI.CARE - MATRIX

OPTI.CARE
MATRIX

Tags OPTI.CARE është një ultra të kondicionuar përhershëm. Në sajë të një kompleksi patentuar, gjatë të qëndrueshme, forcon flokët e brishtë, duke i bërë ato më t...

Tags OPTI.CARE është një ultra të kondicionuar përhershëm. Në sajë të një kompleksi patentuar, gjatë të qëndrueshme, forcon flokët e brishtë, duke i bërë ato më t...
OPTI.CURL - MATRIX

OPTI.CURL
MATRIX

Tags OPTI.CURL është jeta e re gurgullimë të gjatë për të gjitha llojet e flokëve. Teknologji e saj, në fakt, përdor një sistem për balancimin veprimin e porosity të n...

Tags OPTI.CURL është jeta e re gurgullimë të gjatë për të gjitha llojet e flokëve. Teknologji e saj, në fakt, përdor një sistem për balancimin veprimin e porosity të n...
OPTI.WAVE - MATRIX

OPTI.WAVE
MATRIX

Tags: është një alkaline e përhershme të veprimit të butë mbi flokët e cila vepron në mënyrë të ultrabilanciata ekskluzivisht ku urat sulfurit janë të pranishëm, efe...

Tags: është një alkaline e përhershme të veprimit të butë mbi flokët e cila vepron në mënyrë të ultrabilanciata ekskluzivisht ku urat sulfurit janë të pranishëm, efe...
ekzotermik WAVE - PAUL MITCHELL

ekzotermik WAVE
PAUL MITCHELL

Tags për flokë normal dhe të qëndrueshëm Për flokët rezistente, normale dhe të hollë. Formula, e lirë nga amoniak dhe thioglycolate, vepron butësisht me një pH neutra...

Tags për flokë normal dhe të qëndrueshëm Për flokët rezistente, normale dhe të hollë. Formula, e lirë nga amoniak dhe thioglycolate, vepron butësisht me një pH neutra...
Sensor SISTEMI -përhershëm me kompjuter - REVLON

Sensor SISTEMI -përhershëm me kompjuter
REVLON

Tags Përhershëm absolutisht të reja për shkak të rezultat i bashkëveprimit midis hulumtim kimike dhe shkenca kompjuterike. Një teknologji pa agjentë thartë alkaline, ajo n...

Tags Përhershëm absolutisht të reja për shkak të rezultat i bashkëveprimit midis hulumtim kimike dhe shkenca kompjuterike. Një teknologji pa agjentë thartë alkaline, ajo n...
OSE WAVE permanent ? - SHOT

OSE WAVE permanent ?
SHOT

Tags: është një sistem praktik dhe të reja që ju lejon të rregulloje çdo shërbim dhe palosjen modulare ose i përhershëm. Një kombinim i rrjedhjeve të kalibruar dhe ëmb...

Tags: është një sistem praktik dhe të reja që ju lejon të rregulloje çdo shërbim dhe palosjen modulare ose i përhershëm. Një kombinim i rrjedhjeve të kalibruar dhe ëmb...
AXENIA - SOCO

AXENIA
SOCO

Tags markë teknik i Soco ka krijuar dy sisteme profesionale të nevojshme në sallon për të marrë straightening e flokëve, kozmetike, ripples natyrore, të qëndrueshme dhe t...

Tags markë teknik i Soco ka krijuar dy sisteme profesionale të nevojshme në sallon për të marrë straightening e flokëve, kozmetike, ripples natyrore, të qëndrueshme dhe t...
AXENIA - SOCO

AXENIA
SOCO

Tags Axenia ONDEMOVE është sistemi i ri i mbanin në gjendje për të krijuar volum, mbështetje dhe të valëzuara të përhershme me një locion të vetëm të veçantë për...

Tags Axenia ONDEMOVE është sistemi i ri i mbanin në gjendje për të krijuar volum, mbështetje dhe të valëzuara të përhershme me një locion të vetëm të veçantë për...
cilësi NDRYSHO - TOCCO MAGICO

cilësi NDRYSHO
TOCCO MAGICO

Tags Aacid valë undulating Formuluar për të punuar në sistemin në vend të alkaline acid, jeshile aromë molle. Ju lejon të respektojnë strukturën eflokëve duke shmangur...

Tags Aacid valë undulating Formuluar për të punuar në sistemin në vend të alkaline acid, jeshile aromë molle. Ju lejon të respektojnë strukturën eflokëve duke shmangur...
LINE ACADEMY - VOLHAIR

LINE ACADEMY
VOLHAIR

Tags TË qËNDRUEShME Vala - brez i përhershëm i ri për proteinat e grurit Siguron rezultatet teknikisht të përsosur për të gjitha llojet e flokëve të dredhur, me plot...

Tags TË qËNDRUEShME Vala - brez i përhershëm i ri për proteinat e grurit Siguron rezultatet teknikisht të përsosur për të gjitha llojet e flokëve të dredhur, me plot...

X