Спреј ❤️ за коса

.
2024

Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери
Спреј за коса

PRODUCTS N°: 32
Спреј за коса - спреј лак - ALLWAVES

Спреј за коса - спреј лак
ALLWAVES

силна фиксација Лак Allwaves, силна фиксација, дава дефинитивен ефект од професионални салон финиш. ...

силна фиксација Лак Allwaves, силна фиксација, дава дефинитивен ефект од професионални салон финиш. ...
BLUE БИЛАНС - BAREX

BLUE БИЛАНС
BAREX

ЕКОЛОШКИ Hairspray - нема гас - со Д-пантенол нормално фиксација (сина шише) силна фиксација (црвена ци...

ЕКОЛОШКИ Hairspray - нема гас - со Д-пантенол нормално фиксација (сина шише) силна фиксација (црвена ци...
STYLING.IT - CHARME & BEAUTY

STYLING.IT
CHARME & BEAUTY

Hairspray природно - без гас Професионални спреј за коса во одредување природно. Стил обезбедува флек...

Hairspray природно - без гас Професионални спреј за коса во одредување природно. Стил обезбедува флек...
блокира до - DEMERAL

блокира до
DEMERAL

производ класичен Demeral од висок квалитет. За да се добие одредување униформа без мокрење, тежина и...

производ класичен Demeral од висок квалитет. За да се добие одредување униформа без мокрење, тежина и...
@ Засекогаш СТИЛ - EVERLINE

@ Засекогаш СТИЛ
EVERLINE

ЕКСТРА ВОЛУМЕН спреј Најновиот линија засекогаш @ СТИЛ Everline. Производите што ја сочинуваат линиј...

ЕКСТРА ВОЛУМЕН спреј Најновиот линија засекогаш @ СТИЛ Everline. Производите што ја сочинуваат линиј...
спреј за коса - INTERCOSMO

спреј за коса
INTERCOSMO

Спреј коса силна одржи лак и висока јачина. Благодарение на одредена полимер содржани во него ово...

Спреј коса силна одржи лак и висока јачина. Благодарение на одредена полимер содржани во него ово...
Спреј VOL 34 - KEMON

Спреј VOL 34
KEMON

алкохолен спреј да се примени на влажна коса да им даде сјајобемот и поддршка за било кој тип на па...

алкохолен спреј да се примени на влажна коса да им даде сјајобемот и поддршка за било кој тип на па...
Сончев Liding ГРИЖА Touch: магија спреј - KEMON

Сончев Liding ГРИЖА Touch: магија спреј
KEMON

кадифена двофазен спреј што обвива косата структура со единствен филм заштита и давање сјај, меко...

кадифена двофазен спреј што обвива косата структура со единствен филм заштита и давање сјај, меко...
NATURETTE - KEMON

NATURETTE
KEMON

лак еко- фиксна нормално и силна Лак нема гас, која остава косата мека и лесна, брзо се суши и не ост...

лак еко- фиксна нормално и силна Лак нема гас, која остава косата мека и лесна, брзо се суши и не ост...
INFINIUM чистото - без лак одредување чист гас - L OREAL

INFINIUM чистото - без лак одредување чист гас
L OREAL

нема гас лак, кој обезбедува инстант прицврстување и долг живот запечатување обезбедува голема у...

нема гас лак, кој обезбедува инстант прицврстување и долг живот запечатување обезбедува голема у...
ALPIANE - спреј naturel де coiffage - L OREAL

ALPIANE - спреј naturel де coiffage
L OREAL

Професионалната формула на ALPIANE гарантира висок принос, бидејќи тоа содржи само чист производ и и...

Професионалната формула на ALPIANE гарантира висок принос, бидејќи тоа содржи само чист производ и и...
INFINIUM - професионални лакови - L OREAL

INFINIUM - професионални лакови
L OREAL

Целиот спектар на професионални лакови за креирање и обезбедување совршена фризура. ULTIMATE макс...

Целиот спектар на професионални лакови за креирање и обезбедување совршена фризура. ULTIMATE макс...
КРЕАЦИЈА : ЗАШТИТА НА ТОПЛИНА спреј - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : ЗАШТИТА НА ТОПЛИНА спреј
LABEL.M

топлина заштита Спреј е најнапредна иновации во технологијата за заштита од високите температур...

топлина заштита Спреј е најнапредна иновации во технологијата за заштита од високите температур...
КРЕАЦИЈА : CURL спреј - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : CURL спреј
LABEL.M

Curl Спреј е производ кој длабоко moisturizes, се опира на влага и неговата формула moisturizes со кокос кадриц...

Curl Спреј е производ кој длабоко moisturizes, се опира на влага и неговата формула moisturizes со кокос кадриц...
КРЕАЦИЈА : издувам спреј - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : издувам спреј
LABEL.M

издувам Спреј штити косата од високи температури и посува плоча и УВ зраци. Состојките, ѓумбир, бе...

издувам Спреј штити косата од високи температури и посува плоча и УВ зраци. Состојките, ѓумбир, бе...
КРЕАЦИЈА : морска сол спреј - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : морска сол спреј
LABEL.M

Море солта создава мека и удобен за носене изглед со мат ефект на овој тренд. Иновативни Enviroshield ко...

Море солта создава мека и удобен за носене изглед со мат ефект на овој тренд. Иновативни Enviroshield ко...
КРЕАЦИЈА : Протеини спреј - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : Протеини спреј
LABEL.M

Протеини Спреј содржи хидратантна мешавина на јасмин, сладок грашок, ванила и соја, кој ги штити в...

Протеини Спреј содржи хидратантна мешавина на јасмин, сладок грашок, ванила и соја, кој ги штити в...
КОМПЛЕТНА : екстремни HOLD Hairspray - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : екстремни HOLD Hairspray
LABEL.M

Екстремни Држете Hairspray е спреј на високо заштитни финиш за акција која овозможува запечатување по...

Екстремни Држете Hairspray е спреј на високо заштитни финиш за акција која овозможува запечатување по...
КОМПЛЕТНА : Држете и сјај спреј - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : Држете и сјај спреј
LABEL.M

одржи и сјај Спреј прави косата мазна и дава инстант сјај со масло од авокадо. За компактен, но фле...

одржи и сјај Спреј прави косата мазна и дава инстант сјај со масло од авокадо. За компактен, но фле...
Целосно: Hairspray - LABEL.M

Целосно: Hairspray
LABEL.M

Hairspray содржи провитамин Б5 и климатизација агенти од природни извори за да се заштитат и печат со с...

Hairspray содржи провитамин Б5 и климатизација агенти од природни извори за да се заштитат и печат со с...
Целосно: СЈАЈ спреј - LABEL.M

Целосно: СЈАЈ спреј
LABEL.M

Блесок Спреј трансформира досадна коса во поглед Superchic благодарение на бамбус, смоква, ехинацеа и ...

Блесок Спреј трансформира досадна коса во поглед Superchic благодарение на бамбус, смоква, ехинацеа и ...
Целосно: СЈАЈ MIST - LABEL.M

Целосно: СЈАЈ MIST
LABEL.M

Блесок Магла е хармоничен производ погоден за сите типови коса. Испарува спреј речиси неусетен ра...

Блесок Магла е хармоничен производ погоден за сите типови коса. Испарува спреј речиси неусетен ра...
П.н.е. СОНЦЕТО СЕ ЧУВА спреј уред - SCHWARZKOPF

П.н.е. СОНЦЕТО СЕ ЧУВА спреј уред
SCHWARZKOPF

detangles и moisturizes косата, додека за заштита боја. Тоа запечатува површината на косата правејќи ја мека...

detangles и moisturizes косата, додека за заштита боја. Тоа запечатува површината на косата правејќи ја мека...
СЈАЈ SHAKER - SEBASTIAN

СЈАЈ SHAKER
SEBASTIAN

дава поголемо чувство на мазност, заблеска повеќе нагласена анти- frizz и подобри резултати во споре...

дава поголемо чувство на мазност, заблеска повеќе нагласена анти- frizz и подобри резултати во споре...
текстура творецот - SEBASTIAN

текстура творецот
SEBASTIAN

На производот е тестиран во споредба со нетретирани коса и резултатите покажале подобар печат, по...

На производот е тестиран во споредба со нетретирани коса и резултатите покажале подобар печат, по...
ДЕТАЛИТЕ МАСТЕР - SHU UEMURA

ДЕТАЛИТЕ МАСТЕР
SHU UEMURA

Спреј стил се карактеризира со висок потпора и префинет брилијантност. Неопходен инструмент за п...

Спреј стил се карактеризира со висок потпора и префинет брилијантност. Неопходен инструмент за п...
Проѕирни LAQUER - SHU UEMURA

Проѕирни LAQUER
SHU UEMURA

имот мала до силенно без тежина. Овој спреј е речиси неусетен составена од microfine честички и им овоз...

имот мала до силенно без тежина. Овој спреј е речиси неусетен составена од microfine честички и им овоз...
бРАН текстура - SHU UEMURA

бРАН текстура
SHU UEMURA

во совршениот спој помеѓу силата на минерални прав texturizing и мекост на памук треба да се генерираат...

во совршениот спој помеѓу силата на минерални прав texturizing и мекост на памук треба да се генерираат...
Значи една - фикс - SOCO

Значи една - фикс
SOCO

прицврстување обезбедува слатка и полно тело. Тој им дава волумен и дефинирање долготраен ефект с...

прицврстување обезбедува слатка и полно тело. Тој им дава волумен и дефинирање долготраен ефект с...
LACCHE и специјални спреј - STRUKTIS

LACCHE и специјални спреј
STRUKTIS

LACQUER ПРСКАЊЕТО посилна Еден спреј и пати е совршен за целиот ден. Не тежат надолу на косата и го пр...

LACQUER ПРСКАЊЕТО посилна Еден спреј и пати е совршен за целиот ден. Не тежат надолу на косата и го пр...
ПРОФЕСИОНАЛНА LACQUER - VITALITYS

ПРОФЕСИОНАЛНА LACQUER
VITALITYS

Идеален за обезбедување на сите стилови на косата. Држи се движат внимателно. Неговиот посебен фо...

Идеален за обезбедување на сите стилови на косата. Држи се движат внимателно. Неговиот посебен фо...
СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА - WELLA

СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА
WELLA

линија систем Професионална Стајлинг вклучува 9 вредни препораки за пенливи изглед. Ексклузивни ...

линија систем Професионална Стајлинг вклучува 9 вредни препораки за пенливи изглед. Ексклузивни ...

X